| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesi |
| Ambalaj bilgileri | Denize uygun kontrplak kağıt, güvenli, fumize edilmesine gerek yok. |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | havale, akreditif |
| Yetenek temini | 800 Takım/Yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin |
| Bıçak şekli | İki doğrusal bıçak |
|---|---|
| Kesme genişliği | 0,6-3,2 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| platformu | Özelleştirebilir |
| Türü | Pnömatik |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Uygulama | Fr4 Cem1 Cem3 Alüminyum Levhalar |
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Depaneling kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Depaneling uzunluğu | 330mm |
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| tip | Pnömatik |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 330mm |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| Türü | Pnömatik |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 990×425×350 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 220kg |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |