| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| mod | Otomatik |
|---|---|
| Sürat kalınlığı | 0.4mm~3.2mm |
| Boyut | 770*510*450 mm |
| Hız | Ayarlanabilir |
| Ayırıcı hızı | 0-400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0,3~3,5 |
|---|---|
| Kesme tipi | V Oluk |
| Yönetim Kurulu Malzemesi | Alüminyum FR4 |
| Bıçak ağzı | Doğrusal bıçaklar |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kasa ilk dikkate alınacak |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Bıçak uzunluğu | 480mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak durumda |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Güç | 110/220V |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |