| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Nakliye yolu | FOB / EXW / CIF |
| Malzeme | yüksek hız çeliği |
| Ödeme koşulu | T/T |
| Özellikler | Özel |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| teslim süresi | 3-5 gün |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Avantajlar | Mikrostreysiz ayrı PCB |
| Türü | Otomatik Tip |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Depresyon | 0.45-0.70pa |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
| Ağırlık | 530kg |
| Adı | yarı otomatik delme panel çıkarma makinesi |
|---|---|
| Çalışma alanı | 330×220 |
| Katkı(T) | 8 |
| boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Punch standart tonajı (Ton) | 3 (30T'ye kadar özel olarak yapılabilir) |
| Çalışma alanı (mm) | 330*220 (özel yapılabilir) |
| Gerilim(v) | 110/220 |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
| Kalıba dökmek | Özel |
|---|---|
| Uygulama | FPC/PCB |
| Marka | CW |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Depresyon | 0.45-0.70Mpa |
| Renk | Özel |
|---|---|
| Boyutlar | 1200mm X 800mm X 1500mm |
| Makine boyutu | 930 X 880 X 1230 mm |
| Delme Kalıbının Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Maksimum Hareketli Yolculuk | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Renk | Özel |
|---|---|
| Boyutlar | 1200mm X 800mm X 1500mm |
| Makine boyutu | 930 X 880 X 1230 mm |
| Delme Kalıbının Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Maksimum Hareketli Yolculuk | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |