| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| kuruluş yılı | 1999 |
| sistem | Otomatik |
| Adı | Otomatik Pcb Delme Makinesi |
|---|---|
| Avantaj | ağaçsız pcb delme |
| Karakteristik | Modele göre ayırma pcb / fpc |
| Kurmak | 1999 |
| Katkıda bulunmak | 8t - 30t |
| Adı | Otomatik Pcb Delme Makinesi |
|---|---|
| Avantaj | ağaçsız pcb delme |
| Karakteristik | Modele göre ayırma pcb / fpc |
| Kurmak | 1999 |
| Katkıda bulunmak | 8t - 30t |
| ADEDI | 1 takım |
|---|---|
| İsim | delme modeli |
| model için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Tip | özelleştirilmiş |
| Hazır olma zamanı | 7-15 gün |
| Model için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
| Nakliye yolu | FOB/CIF/EXW |
| Kesme Tipi | delme |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Türü | Pnömatik |
| Güç | 110/220V |
| Yumruk katkısı | 3 (müşteri 30T'ye kadar yapabilir) |
| Çalışma alanı | 330*220(özel yapılabilir) |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Türü | Pnömatik |
| Güç | 110/220V |
| Yumruk katkısı | 3 (müşteri 30T'ye kadar yapabilir) |
| Çalışma alanı | 330*220(özel yapılabilir) |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |