| Model | CWPE |
|---|---|
| Punch standart tonajı (Ton) | 3 (30T'ye kadar özel olarak yapılabilir) |
| Çalışma alanı (mm) | 330*220 (özel yapılabilir) |
| Gerilim(v) | 110/220 |
| Çalışma hava basıncı (Mpa) | 0,5-0,7 |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 730×810×1700 |
| Garanti | Bir yıl |
| türü | Pnömatik |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Hızınızı Azaltın | Pnömatik |
| Katkı ((ton) | 8 |
| Teslimat Zamanı | 5 gün |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Hızınızı Azaltın | Pnömatik |
| Katkı ((ton) | 8 |
| Teslimat Zamanı | 5 gün |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |