| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Hız kesmek | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Delme presi |
| Kaynağı | ÇIN |
| PCB boyutu | 220x320mm |
| Ürün ağırlığı | 150kg |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| Basınç | 8T |
| Boyut | 730X810X1700mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Depresyon | 0.45-0.7Pa |
| Delme Kuvveti | 3-10T |
|---|---|
| Ölmek | özelleştirmek |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm (özelleştirilebilir) |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Nakliye yolu | FOB / EXW / CIF |
| Malzeme | yüksek hız çeliği |
| Ödeme koşulu | T/T |
| Özellikler | Özel |