| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| PCB'nin en fazla tekil uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| PCB tekilleştirme kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | iki dairesel kel |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 7 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 800 TAKIM / YIL |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Uygulama | Fr4 Cem1 Cem3 Alüminyum Levhalar |
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesi |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 990×425×350 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 220kg |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |