| Model | CWPL |
|---|---|
| Katkı ((ton) | 8 |
| Hızınızı Azaltın | Pnömatik |
| Ambalaj bilgileri | Tahta Sandık Paketleme |
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 5 gün |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWPM |
|---|---|
| Hızınızı Azaltın | Pnömatik |
| Katkı ((ton) | 8 |
| Teslimat Zamanı | 5 gün |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Hızınızı Azaltın | Pnömatik |
| Katkı ((ton) | 8 |
| Teslimat Zamanı | 5 gün |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Boyut | 730X810X1700mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Depresyon | 0,45-0,70 Pa |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| teslim süresi | 3-5 gün |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Avantajlar | Mikrostreysiz ayrı PCB |
| Türü | Otomatik Tip |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Yumruk Katkısı (T) | 8 |
| Çalışma alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
| Uygulama | FPC,FR4 Panoları |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1-1,0 mm |
| Güç | 220v veya 110v |
| Ağırlık | 680kg |
| Renk | Beyaz |
| Uygulama | FPC,FR4 Panoları |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1-1,0 mm |
| Güç | 220v veya 110v |
| Ağırlık | 680kg |
| Renk | Beyaz |