| Model | CWPL |
|---|---|
| Katkı ((ton) | 8 |
| Asgari satın alma emri | 1 |
| Teslim Zamanı | 5 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Boyut | 730X810X1700mm |
| Kurmak | 1999 |
| PCB kesme | Alüminyum, Fiber, FR4, Bakır |
| Pcb Ayırıcı Garantisi | Bir yıl |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| iş masası | 330x220mm |
| Güç kaynağı | 110/220 |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Ölmek | özelleştirmek |
| Türü | Pnömatik |
| Uygulama | Elektronik, cep telefonları, bilgisayarlar, PCB, FPC için |
| Delme makinesi teslim süresi | 7 gün içinde |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| Türü | Otomatik |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Boyut (mm) | 930X880X1230 |
| Katkı ((ton) | 8 |
| Ağırlık | 680kg |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak durumda |
| sistem | otomatik delme |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Delme Kalıbının Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| teslim süresi | 7 gün içinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım/Ay |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
|---|---|
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kullanımı | delme PCBA, şap tahtası |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| sistem | LCD kontrol |