| Motor | Japonya mikro seviyeli hassas step motor |
|---|---|
| Hareket Modu | Noktadan noktaya, Sürekli çizgi |
| İletişim | Japon kemeri, Hassas lineer kılavuz |
| tekrarlanabilirlik | ±0,01 mm/200 mm |
| Garanti | 12 ay |
| Motor | Japonya mikro seviyeli hassas step motor |
|---|---|
| Hareket Modu | Noktadan noktaya, Sürekli çizgi |
| İletişim | Japon kemeri, Hassas lineer kılavuz |
| tekrarlanabilirlik | ±0,01 mm/200 mm |
| Garanti | 12 ay |
| Motor | Japonya mikro seviyeli hassas step motor |
|---|---|
| Hareket Modu | Noktadan noktaya, Sürekli çizgi |
| İletişim | Japon kemeri, Hassas lineer kılavuz |
| tekrarlanabilirlik | ±0,01 mm/200 mm |
| Garanti | 12 ay |
| Motor | Japonya mikro seviyeli hassas step motor |
|---|---|
| Hareket Modu | Noktadan noktaya, Sürekli çizgi |
| İletişim | Japon kemeri, Hassas lineer kılavuz |
| tekrarlanabilirlik | ±0,01 mm/200 mm |
| Garanti | 12 ay |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| PCB Malzemesi | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000 devir/dakika |
| PCB Malzemesi | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB Kalınlığı | 3.0mm |
| Delme Derinliği | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| İşmili Hızı | 24000RPM |
| Mil Gücü | 800w |
| Garanti | 1 yıl |
| Ses | 750x750x750mm |
| Motor | Japonya mikro seviyeli hassas step motor |
|---|---|
| Hareket Modu | Noktadan noktaya, Sürekli çizgi |
| İletişim | Japon kemeri, Hassas lineer kılavuz |
| tekrarlanabilirlik | ±0,01 mm/200 mm |
| Garanti | 12 ay |
| Adı | PCB Tasarım Yönlendirici CNC Gravür Makinesi |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| PCB Malzemesi | FR4, CEM, MCPCB |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |