| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Bileşen Yüksekliği | 70mm |
| kesme toleransı | ±0,1 mm |
| Kanca bıçağı | Kanca kesicisi |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Adı | Multi Splitter PCB Ayrıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Bıçak sayısı | 9 |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 200 mm |
| Paket | kontrplak kasa |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Ayrım kalınlığı | 0,3-3,5 mm |