| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Ödeme koşulu | t/t, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonraki 3 gün içinde |
| Nakliye yolu | FOB /EXW/CIF |
| MOQ | 1 set |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Hızınızı Azaltın | Pnömatik |
| Katkı ((ton) | 8 |
| Teslimat Zamanı | 5 gün |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Hızınızı Azaltın | Pnömatik |
| Katkı ((ton) | 8 |
| Teslimat Zamanı | 5 gün |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Bıçak tipi | keskin doğrusal bıçak |
| Kesme kalınlığı | 0.6-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesine göre |
| tip | Pnömatik |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Model | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Hızı En Aza İndirin | Kılavuz |
| Makina ağırlığı | 45/30 Kg |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Maksimum kesme uzunluğu | sınırsız |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110 / 220V |
| Uygulama | Farklı kalınlıktaki FR4 / Alüminyum Levha'nın kaldırılması |
| Teslimat süresi | 1-3 GÜN |
| Avantage | Kolay kullanım, bileşeni iyi koruyun |