| Model için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
| Nakliye yolu | FOB/CIF/EXW |
| Kesme Tipi | delme |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Nakliye yolu | FOB / EXW / CIF |
| Malzeme | yüksek hız çeliği |
| Ödeme koşulu | T/T |
| Özellikler | Özel |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Katkı ((ton) | 8 |
| Hızınızı Azaltın | Pnömatik |
| Ambalaj bilgileri | Tahta Sandık Paketleme |
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 5 gün |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 450 mm |
| Paket | Plywood kapak |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Ayrım kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Model | CWV-1A |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 460 mm |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| Kesme Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Pano Türü | V Çukur |
|---|---|
| kesme hassasiyeti | ±0,01 mm |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,6-3,5 mm |
| Sürat kalınlığı | 0.4mm~3.2mm |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 600 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |