| PCB Tipi | Freze Bağlantılı PCB Paneller |
|---|---|
| PCB Malzemesi | Alüminyum FR4 FPC |
| PCB Kalınlığı | 0,3-1,0 mm |
| Güç | 220V (Özelleştirilmiş) |
| Ağırlık | 530kg |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| PCB Tipi | Freze Bağlantılı PCB Paneller |
|---|---|
| PCB Malzemesi | Alüminyum FR4 FPC |
| PCB Kalınlığı | 0,3-1,0 mm |
| Güç | 220V (Özelleştirilmiş) |
| Ağırlık | 530kg |
| PCB Tipi | Freze Bağlantılı PCB Paneller |
|---|---|
| PCB Malzemesi | Alüminyum FR4 FPC |
| PCB Kalınlığı | 0,3-1,0 mm |
| Güç | 220V (Özelleştirilmiş) |
| Ağırlık | 530kg |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Yönlendirme biti | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| standart çalışma alanı | 450*350mm |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |