| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 480 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Bıçak tipi | İki doğrusal bıçak |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Uygulama | Fr4 Cem1 Cem3 Alüminyum Levhalar |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| PCB Tipi | V Çukur |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0.6~3.5 |
| PCB Malzemesi | Alüminyum,FR4 |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Beyaz |
| En Uzun Küçült | 450mm |
|---|---|
| Kalınlığı en aza indirin | 1.0-3.5mm |
| Makina ağırlığı | 200kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Delme kalıbı için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Uygulama | Perforasyon PCB / fpc... |
| Paket | Plywood kapak |
| Türü | Delme tipi |