| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Kılavuz |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Panelden çıkarma hızı | Manuel kontrol |
| PCB Tipi | Freze Bağlantılı PCB Paneller |
|---|---|
| PCB Malzemesi | Alüminyum FR4 FPC |
| PCB Kalınlığı | 0,3-1,0 mm |
| Güç | 220V (Özelleştirilmiş) |
| Ağırlık | 530kg |
| PCB Tipi | Freze Bağlantılı PCB Paneller |
|---|---|
| PCB Malzemesi | Alüminyum FR4 FPC |
| PCB Kalınlığı | 0,3-1,0 mm |
| Güç | 220V (Özelleştirilmiş) |
| Ağırlık | 530kg |
| Renk | beyaz |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Başvuru | kesme pcb, led şap tahtası .PCBA... |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 330mm |