| teslimat zamanı | Ödemeyi aldıktan sonra 3 -5 gün |
|---|---|
| sistem | Otomatik tip |
| İsim | PCB Depanelizer |
| ADEDI | 1 takım |
| Kullanmak | baskılı daire tahtası ve şap tahtasının kesilmesi... |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | Almanya KAVO |
| Kesme hassasiyeti | 0,1 mm |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| PCB'nin en fazla tekil uzunluğu | 330mm (özel yapılabilir) |
| PCB tekilleştirme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Voltaj ve Güç | 110V/220V 10W |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Malzeme | PCB,Alüminyum,Bakır,Metal |
|---|---|
| şekli | V |
| Kontrol modu | Öldür, Otomatik, El |
| Uygulama | Yazı tahtası |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçak |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | özelleştirmek |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçaklar |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Malzeme | PCB, Önceden Puanlanmış PCB |
|---|---|
| Ürün adı | PCB montaj ekipmanları |
| sürücü | Motor |
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |
| Bıçak tipi | Dairesel Bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | 270mm |
| Güç | 110/220V |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| PCB tekilleştirme Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| PCB tekilleştirme hız kontrolü | elle |
| PCB tekilleştirme makinesi boyutu | 787x400x436mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak tipi | yuvarlak ve doğrusal bıçak |
| Renk | beyaz |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Başvuru | kesme pcb, led şap tahtası .PCBA... |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |