| Platform Boyutu | 500*270mm (özel olarak yapılabilir) |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| baldes hayatı | 7-8 ay |
| Hız kesmek | 0-400 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 0,8-3,0 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 TAKIM |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| ayırma kalınlığı | 0.8-3.0mm |
| Malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
|---|---|
| Ödeme | önceden tt |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 gün |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak tipi | iki dairesel bıçak |
| Platform uzunluğu | 500mm standart, herhangi bir uzunluğu özelleştirebilir |
| İsim | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0.6-3.5mm |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| ad | PCB Lazer Kesim Makinesi |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Marka adı | ChuangWei |
| güç | AC220V |
| Lazer | 355nm |
| Ürün Adı | Lazer PCB/FPC Ayrıcı |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Kalınlığı | ≤ 1,2 mm |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Makine tipi | Otomatik Tip |