| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün içinde |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Max . Maks. cutting length Kesme uzunluğu | 330mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| bıçak için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Karakteristik | Taşıyıcı ile |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 1035*345*620mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,1-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 304KG |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 990×425×350 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 220kg |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 990×425×350 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 220kg |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kesme uzunluğu | 460mm |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Türü | pnömatik tip |
|---|---|
| bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Hizmet | yurtdışı hizmetini desteklemek |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |