| Kesme uzunluğu | 460 mm (müşteri ihtiyacına göre yapılabilir) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | PCB Depaneli |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonraki 3 gün içinde |
| Ambalaj bilgileri | Denize uygun kontrplak kağıt, güvenli, fumize edilmesine gerek yok. |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | havale, akreditif |
| Yetenek temini | 800 Takım/Yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin |
| Bıçak uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak hareketli | el itme |
| kesme hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Kesme Tipi | V Çukur |
| Adı | PCB Kesme Makinası |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| Garanti | Bir yıl |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | 460 / 600 / 1200 mm |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| kuruluş yılı | 1999 |
| sistem | Otomatik Tip |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |
| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 450 mm |
| Paket | Plywood kapak |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Ayrım kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Aksesuarlar | LT Bıçakları |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,03 mm |
| Bıçak Açısı | özelleştirilmiş |
| bıçak çapı | 125mm |
| Pano Türü | V Çukur |