| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 330 |
| Boyut | 700x210x400 |
| Kesme kalınlığı (mm) | 0,3x3,5 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Adı | Otomatik pcb ayırıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 1200 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
|---|---|
| Türü | Otomatik |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Teslimat Zamanı | 5-7 iş günü |
| kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Mil | 50000 rpm/dakika |
| Adı | PCB Depaneli |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200 mm |
| Paket | kontrplak kasa |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım/Ay |
| BIÇAKLAR | İki doğrusal bıçak |
| Kesme uzunluğu | 450 mm |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | PCB Depanelizer |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | t/t, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, kredi kartı, nakit |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | pcb depanel makinesi |
| Kesme uzunluğu | 460 mm (müşteri ihtiyacına göre yapılabilir) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |