| Ayırma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Dairesel Bıçak |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
|---|---|
| yapı | Katı demir |
| Garanti | Bir yıl ücretsiz |
| Teslim süresi | 1 gün |
| Ödeme koşulu | İLERİ TT |
| Türü | Otomatik |
|---|---|
| PCB Tipi | FR4 |
| Hız kesmek | Özel |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 55kg |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Teslimat (Gün) | 1 |
| Yetenek (Set) | 1000 |
| PCB Alanı (mm) | 330*220 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
|---|---|
| Bıçak ağzı | İki Yuvarlak tip |
| Garanti | Bir Yıl Ücretsiz |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| En Uzun Küçültme | Sınırsız |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
|---|---|
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kullanımı | delme PCBA, şap tahtası |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| sistem | LCD kontrol |