| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | Multi Splitter PCB Ayrıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Bıçak sayısı | 9 |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Çerçeve | masif demirden yapılmış sağlam çerçeve |
|---|---|
| Hız kesmek | 400 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hızlı çelik |
| Garanti | 12 ay |