| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Çerçeve | masif demirden yapılmış sağlam çerçeve |
|---|---|
| Hız kesmek | 400 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hızlı çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Bıçak Malzemesi | Japon yüksek hızlı çelik |
|---|---|
| Ayrım Hızı | 400 mm/sn |
| Ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksimum PCB Uzunluğu | Sınırsız |
| çalışma hızı | 0 ila 400 mm/s |
| Makina ağırlığı | 40kg |
| Voltaj | 200VAC |
| Ağırlık | 36kg |
|---|---|
| Kesme hızı ((mm/s) | Ayarlamak |
| Levha Kalınlığı(mm) | 0,5-3,0 |
| Bileşenler Yüksekliği ((mm) | 0-10 |
| Gerilim(v) | 110/220 |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 8/9/10 set (müşterilerin gereksinimlerine göre yapılır) |
| MOQ | 1 set |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
|---|---|
| Yükleme ve boşaltma yolu | Manuel |
| çözüm | ± 0.01mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma alanı | 680 mm * 360 mm * 50 mm |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksimum PCB Uzunluğu | Sınırsız |
| PCB Kalınlığı | 0.8 ila 3.5 mm |
| çalışma hızı | 0 ila 400 mm/s |
| Voltaj | 200VAC |
| Delme Derinliği | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| İşmili Hızı | 24000RPM |
| Mil Gücü | 800w |
| Garanti | 1 yıl |
| Ses | 750x750x750mm |