| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Kontrol | Dokunmatik Ekran Kontrolü |
|---|---|
| Türü | Motor tahrikli |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Adı | LED PCB depaneler |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | 16 /18 adet (müşteri ihtiyacına göre yapılır) |
| Brand name | Chuangwei |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Güç (w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm(standart) |
| Nakliye | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| lazer markası | opto dalga |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| türü | Motor tahrikli |
| platformu | Özel |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |