| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Yumruk Katkısı (T) | 3 (30T'ye kadar özel olarak yapılabilir) |
| Çalışma alanı (mm) | 330*220 (özel yapılabilir) |
| Gerilim(v) | 110/220 |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
| PCB Şekli | Eklemli bağlantı |
|---|---|
| avantaj | Düşük fiyat |
| pcb ayırıcı | pcb ayırıcı |
| Eylem vuruş süreleri | 12 kez / dak |
| Çalışma kuru hava basıncı | 0,50-0,70 Mpa |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 330 mm |
| Paket | kontrplak kasa |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Ayrım kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 7 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1200 TAKIM / YIL |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Yumruk Katkısı (T) | 8 |
| Çalışma alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
| ad | Kesilmemiş Sökücü |
|---|---|
| Uygulama | Yönlendirilmiş panolar |
| Pcb kalınlığı | maksimum 3,5 mm |
| PCB Nibbler | PCB Nibbler |
| Slayt Konturu | 2 mm |
| Delme Kuvveti | 3-30T |
|---|---|
| Ölmek | özelleştirmek |
| Garanti | Bir yıl |
| çalışmak | 330*220mm |
| Türü | Pnömatik |