| Kesme uzunluğu | 460 mm (müşteri ihtiyacına göre yapılabilir) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kesme uzunluğu | 460 mm (müşteri ihtiyacına göre yapılabilir) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Teslimat Zamanı | 5-7 iş günü |
| kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Mil | 50000 rpm/dakika |
| Kesme uzunluğu | 460mm |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Paketleme Detayı | kontrplak kasa |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| baldeler | üç set daire bıçağı |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım / Ay |
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Paketleme Detayı | Plywood kapak |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Plaka formu | 1,2 / 2,4m (Opsiyon) |
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Paketleme Detayı | Plywood kapak |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Plaka formu | 1,2 / 2,4m (Opsiyon) |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Malzeme | PCB,Alüminyum PCB |
|---|---|
| Sürmek | Pnömatik olarak |
| Ürün Adı | PCB Depanelizasyonu |
| şekli | V kesimi, LED tüpü. |
| Kontrol modu | PCB frezeleme, Elektrik |
| Tahta Uzunluğu | 300~1200 mm (özel olarak yapılabilir) |
|---|---|
| Boyutlar | 2105*1662*1716mm |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Modelin malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Güç kaynağı | 220V |