| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Malzeme | PCB, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
| Ürün adı | PCB Depanelizasyon Makinesi |
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0.3-3.5 |
| Hız kesmek | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Sertifika | CE ISO |
| Türü | Pnömatik |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 200 mm |
| Paket | kontrplak kasa |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Ayrım kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödeme makbuzundan 3 gün sonra |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |