| Aksesuarlar | LT Bıçakları |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,03 mm |
| Bıçak Açısı | özelleştirilmiş |
| bıçak çapı | 125mm |
| Pano Türü | V Çukur |
| Aksesuarlar | LT Bıçakları |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,03 mm |
| Bıçak Açısı | özelleştirilmiş |
| bıçak çapı | 125mm |
| Pano Türü | V Çukur |
| Pano Türü | V Çukur |
|---|---|
| kesme hassasiyeti | ±0,01 mm |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,6-3,5 mm |
| Sürat kalınlığı | 0.4mm~3.2mm |
| Ağırlık | 36kg |
|---|---|
| Kesme hızı ((mm/s) | Ayarlamak |
| Levha Kalınlığı(mm) | 0,5-3,0 |
| Bileşenler Yüksekliği ((mm) | 0-10 |
| Gerilim(v) | 110/220 |
| mod | Otomatik |
|---|---|
| Sürat kalınlığı | 0.4mm~3.2mm |
| Boyut | 770*510*450 mm |
| Hız | Ayarlanabilir |
| Ayırıcı hızı | 0-400 |
| Model | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Hızı En Aza İndirin | Kılavuz |
| Makina ağırlığı | 45/30 Kg |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Yetenek temini | 300 takım/ay |
| Menşe yeri | ÇIN |
| Karakteristik | Taşıyıcı ile |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Plaka Kalınlığı | 0,5 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Ekipman gücü | 100W |
| Ağırlık | yaklaşık 200kg (Dahil etme platformu) |
| Genel boyutlar | 1768×G800×Y1247(mm) |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Plaka Kalınlığı | 0,5 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Ekipman gücü | 100W |
| Ağırlık | yaklaşık 200kg (Dahil etme platformu) |
| Genel boyutlar | 1768×G800×Y1247(mm) |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |