| renk | Beyaz |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.4-6mm |
| iğ | KAVO |
| boyut | 1000 x 1200 * 1533mm |
| ağırlık | 1900kgs |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Kontrol | Dokunmatik Ekran Kontrolü |
|---|---|
| Türü | Motor tahrikli |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.4-6mm |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350 * 350 mm (maksimum) |
| ağırlık | 1900kgs |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
|---|---|
| sistem | Otomatik Tip |
| Adı | PCB Depanelizer |
| MOQ | 1 set |
| Kullanımı | basılı daire kartı ve alüminium kartı kesmek... |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0,4-6 mm |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350*350mm(maks.) |
| Boyut | 1000*1200*1533mm |