| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 takım (özelleştirilmiş) |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Maksimum PCB boyutu | 600*460mm |
|---|---|
| Güç kaynağı | 230 VAC, 50-60 Hz, 3 kVA |
| Lazer Dalga Boyu | 355nm |
| Kalite | Yüksek rütbe, yüksek makam |
| Garanti | 1 yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | PCB Depanelizer Sistemi |
|---|---|
| XY kesme hızı | 0~100 mm/sn |
| Yeniden yönlendirme doğruluğu | ± 0,01 mm |
| XYZ AB Çalıştırma yolu | AC servo motorlar |
| Konveyör bant yüksekliği | 900 ±50mm |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.4-6mm |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350 * 350 mm (maksimum) |
| iğ | KAVO |
| PCB Malzemesi | FPC,FR4 |
|---|---|
| PCB Boyutu | 350*350mm(maks) |
| mil | KAVO |
| Boyut | 1000*1200*1533mm |
| Ağırlık | 1900kg |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0,4-6 mm |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350*350mm(maks.) |
| Mil | KAVO |