| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Adı | V-Oluk Ayırma Makinesi |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Adı | Yarı Otomatik PCB Delme Depaneling Makinesi |
|---|---|
| Çalışma alanı | 330×220 |
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Renk | Özel |
|---|---|
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Yönlendirme biti | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| PCB boyutu | 450*350mm |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |