| Garanti | ücretsiz bir yıl |
|---|---|
| Hava basıncı | 3-30T (özelleştirilmiş) |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Türü | Pnömatik |
| Güç | 110/220V |
| kesme doğruluğu | ± 0.1 mm |
|---|---|
| Yeniden yönlendirme doğruluğu : | ± 0.01 mm |
| X、Y、Z Çalıştırma şekli | AC servo motorlar |
| Üst çökelticinin boyutu | 500×500×1000mm |
| Toz toplama yöntemi : | Daha düşük toz toplama |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| güç | : 220V 50 / 60HZ |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| ağırlık | 115kgs |
| RPM | 4500 dev / dak |
| Min Kurşun Yüksekliği | 1.2mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Adı | Devre Kartı Yönlendiricisi |
| güç | : 220V 50 / 60HZ |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| ağırlık | 115kgs |
| RPM | 4500 dev / dak |
| Min Kurşun Yüksekliği | 1.2mm |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 16 /18 adet (müşteri ihtiyacına göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Model Numarası | CWVC-5 |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |