| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| BIÇAKLAR | 9 (daha fazla veya daha az) |
|---|---|
| Türü | Motor tahrikli |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Depaneling kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Depaneling uzunluğu | 330mm |
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| tip | Pnömatik |
| Türü | Kılavuz |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Panelden çıkarma hızı | Manuel kontrol |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 330mm |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| Türü | Pnömatik |
| iğ | 50000rpm / dak |
|---|---|
| vida | TBI Hassas taşlamalı vidalı mil ithalatı |
| PCB boyutu (maks.) | 322 mm * 322 mm |
| PCB kalın (maks.) | 5mm |
| Lens | Computar EX2C |
| Bıçak ağzı | yuvarlak ve doğrusal |
|---|---|
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | Bir yıl ücretsiz |
| güç | 110 / 220V |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 600mm (özelleştir) |
| Garanti | Bir Yıl Ücretsiz |
| Bıçak ağzı | Dairesel ve doğrusal |
| Türü | Otomatik |