| Türü | pnömatik tip |
|---|---|
| bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Hizmet | yurtdışı hizmetini desteklemek |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Ayrı uzunluk | 200 mm |
| ayrı kalınlık | 0,3-3,5 mm |
| PCB boyutu | 450 * 350mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| güç | 220V |
| Garanti | Bir yıl |
| Marka | Chuangwei |
| Menşei | Çin |
| Adedi | 1 Takım |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330 mm |
| paket | Kontrplak kutu |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Adı | V-Oluk Ayırma Makinesi |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesi |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Ayrı uzunluk | 200 mm |
| ayrı kalınlık | 0,3-3,5 mm |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Ayrı uzunluk | 200 mm |
| ayrı kalınlık | 0,3-3,5 mm |