| İsim | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Maks. uygulanabilir PCB | 300*570mm |
| Güç kaynağı | 220V/110V |
| kullanım | LED Tüp Büyük Adet Üretim |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| İsim | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0.6-3.5mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ADEDI | 1 takım |
| PCB Kalınlığı | 0.6-3.5mm |
| Motor gücü | 250w |
| Maksimum PCB boyutu | 650*400mm |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |