| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB kesme hızı | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB kesme hızı | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ürün adı | V-Cut Ayırıcı |
|---|---|
| Marka adı | ChuangWei |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.2mm |
| Kesme Noktası | 0-100-200-300-400mm |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| ad | PCB Depanelizer |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm / sn veya 500 mm / sn |
| Pcb kalınlığı | 0.6-3.5mm |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB kesme hızı | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |