| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |
| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |
| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Garantör | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |