| Kullanımı | PCB, LED şeridi, Bakır PCB, Alüminyum PCB için ayrıştırma |
|---|---|
| Adı | PCB Ayrı makine |
| Türü | Pnömatik tip |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak Uzunluğu | 450 mm |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
|---|---|
| Ambalaj detay | Kontrplak kutu |
| Teslim Detay | 3 gün içerisinde |
| Garanti | 1 yıl |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
|---|---|
| Ambalaj detay | Kontrplak kutu |
| Teslim Detay | 3 gün içerisinde |
| Garanti | 1 yıl |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Adı | PCB Kesme Makinası |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak ağzı | Yüksek hızlı çelik kullanın. |
| İsim | Masaüstü PCB Yönlendirici |
|---|---|
| Garanti | Ücretsiz bir yıl |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm |
| mil | KAVO mili |
| Güç | 220V |
| Adı | Masaüstü PCB Yönlendiricisi |
|---|---|
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| PCB maksimum boyutu | 650*450MM |
| Mil | KAVO Mil |
| Güç | 220V |
| Adı | Masaüstü PCB Yönlendiricisi |
|---|---|
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| PCB maksimum boyutu | 650*450MM |
| Mil | KAVO Mil |
| Güç | 220V |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Güç | 110/220V |
| Garanti | 1 Takım |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| kullanım | kesme PCBA, FR4, LED uzun çubuk, Şap tahtası |
| kuruluş yılı | sınırsız |
| Stok | Stokta var |