| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| PCB Malzemesi | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör becerisi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör becerisi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Motor | Japonya mikro seviyeli hassas step motor |
|---|---|
| Hareket Modu | Noktadan noktaya, Sürekli çizgi |
| İletişim | Japon kemeri, Hassas lineer kılavuz |
| tekrarlanabilirlik | ±0,01 mm/200 mm |
| Garanti | 12 ay |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Teslimat Zamanı | 5-7 iş günü |
| kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Mil | 50000 rpm/dakika |
| Motor | Japonya mikro seviyeli hassas step motor |
|---|---|
| Hareket Modu | Noktadan noktaya, Sürekli çizgi |
| İletişim | Japon kemeri, Hassas lineer kılavuz |
| tekrarlanabilirlik | ±0,01 mm/200 mm |
| Garanti | 12 ay |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak | iki yuvarlak bıçak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Panelden çıkarma hızı | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Sertifika | CE ISO |
| Kesme Kapasitesi | 330mm |
| Hız kesmek | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |