| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 330 |
| Boyut | 700x210x400 |
| Kesme kalınlığı (mm) | 0,3x3,5 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| Boyut | 620 mm X 230 mm X 400 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Makina ağırlığı | 165kg |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Uygulama | FPC,FR4 Panoları |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1-1,0 mm |
| Güç | 220v veya 110v |
| Ağırlık | 680kg |
| Renk | Beyaz |
| Uygulama | FPC,FR4 Panoları |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1-1,0 mm |
| Güç | 220v veya 110v |
| Ağırlık | 680kg |
| Renk | Beyaz |