| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0,3~3,5 |
|---|---|
| Kesme tipi | V Oluk |
| Yönetim Kurulu Malzemesi | Alüminyum FR4 |
| Bıçak ağzı | Doğrusal bıçaklar |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 480 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Bıçak tipi | İki doğrusal bıçak |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 650kg |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım/Ay |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım/Ay |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |