| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 650kg |
|---|---|
| Maksimum PCB boyutu | 450*350mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Mil markası | KAVO |
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Warranty | Free one year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Malzeme | mermer |
|---|---|
| pcb | FR4, FPC |
| Voltaj | 110V/220V |
| Boyut | 1480mm*1360mm *1412mm |
| Ağırlık | 1500KG |
| PCB boyutu | 450 * 350mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| güç | 220V |
| Garanti | Bir yıl |
| Marka | Chuangwei |
| Menşei | Çin |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Mil | KAVO |
| hız | 60000rpm |
| güç | 220V, 4.2KW |
| Renk | Beyaz |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FR4, MCPCB |
| Kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Çalışma alanı | 320*320mm, özelleştirilebilir |
| mil | Sabah Yıldızı |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Lazer Kafası | Katı hal UV lazerleri |
| Güç Oranı | 10/15W |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| Çalışma alanı | 300*300mm |
| Menşe yeri | ÇIN |
|---|---|
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | Sabah Yıldızı |
| Kesme hassasiyeti | 0,1 mm |