| Renk | Özel |
|---|---|
| Boyutlar | 1200mm X 800mm X 1500mm |
| Makine boyutu | 930 X 880 X 1230 mm |
| Delme Kalıbının Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Maksimum Hareketli Yolculuk | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak ağzı | Dairesel ve yuvarlak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| ayrı kalınlık | 0,6-3,5 mm |
| Ayrı uzunluk | 460mm (özelleştirilebilir) |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Ayırma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Bıçaklar tipi | iki doğrusal bıçak |
| tip | Pnömatik tip |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Konveyör Uzunluğu (mm) | 1540 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Çakma matris malzemesi | Hızlı çelik |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Ayırma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 330mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl ücretsiz |
| bileşen yüksekliği | 50 mm'ye kadar |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |