| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB kesme hızı | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | 450mm |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Ek İşlev | LCD ekranı |
| V-cut PCB Ayırıcı | V-cut PCB Ayırıcı |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Teslim süresi | 1 Gün Ödeme Sonrası |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| paket | Kontrplak kutu |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Menşei | Çin |
| İsim | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Maks. uygulanabilir PCB | 300*570mm |
| Güç kaynağı | 220V/110V |
| kullanım | LED Tüp Büyük Adet Üretim |
| ad | pnömatik pcb ayırıcı |
|---|---|
| renk | Beyaz |
| PCB Malzemesi | MCPCB |
| Pcb kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 0,8-3,0 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 0,8-3,0 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |