| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Kurşun zamanı | 7 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| platform uzunluğu | Özel |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kalınlık kapasitesi | 1.0-3.0MM |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ayırma uzunluğu | 460mm |
| Bıçak tipi | yuvarlak ve doğrusal |
| Güç | 110/220V |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Yönlendirme biti | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| standart çalışma alanı | 450*350mm |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hızlı Çelik |
| Kalınlık | 0.3-3.5mm |
| maksimum uzunluk | 400 mm |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| certification | CE ISO |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |