| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Kesme uzunluğu | lunlimit |
| Sertifika | CE ISO |
| güç | 110 / 220V |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Güç | 110/220V |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| kel malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör Beceri Seviyesi |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği ithalatı |
| Garanti | Bir yıl |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| certification | CE ISO |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0.3-3.5 |
| Hız kesmek | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Sertifika | CE ISO |
| Türü | Pnömatik |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Türü | tam otomatik |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Delme kalıbının malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Konveyör Uzunluğu (mm) | 1540 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |