| Adı | El PCB Kesme Makinesi |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| kuruluş yılı | 1999 |
| sistem | Manuel tip |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 0,8-3,0 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | El PCB Kesme Makinesi |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| kuruluş yılı | 1999 |
| sistem | Manuel tip |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Malzeme | PCB, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Bıçak tipi | Dairesel Bıçaklar |
| Ürün adı | PCB Depanelizasyon Makinesi |
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |
| fonksiyon | Motorlu |
|---|---|
| teslimat | Ödeme makbuzundan 1-3 gün sonra |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesi |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 1035*345*620mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,1-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 304KG |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 990×425×350 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 220kg |
| Türü | Kılavuz |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Panelden çıkarma hızı | Manuel kontrol |