| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün içinde |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Max . Maks. cutting length Kesme uzunluğu | 330mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| bıçak için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 480 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Bıçak tipi | İki doğrusal bıçak |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 480 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Bıçak tipi | İki doğrusal bıçak |
| Türü | pnömatik tip |
|---|---|
| bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Hizmet | yurtdışı hizmetini desteklemek |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 480 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Bıçak tipi | İki doğrusal bıçak |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Kullanımı | led panel kesme, pcb.. |
| Bıçak sayısı | 6 parça |
| Bıçakların Şekli | daire tipi |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |