| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| mod | Otomatik |
|---|---|
| Sürat kalınlığı | 0.4mm~3.2mm |
| Boyut | 770*510*450 mm |
| Hız | Ayarlanabilir |
| Ayırıcı hızı | 0-400 |
| Sertifika | CE ISO |
|---|---|
| Paket | Plywood kapak |
| Nakliye Yöntemi | EXW / FOB (seçenek) |
| Çalışma alanı | 320*320mm(Özelleştirilebilir) |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım/Ay |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım/Ay |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım/Ay |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |